Сайт-візитка

Розробка сайту-візитки в Івано-Франківську

Інформаційний сайт з декількох сторінок, який представляє Вас та вашу організацію в інтернеті

Корпоративний сайт

Розробка корпоративого сайту в Івано-Франківську

Багаторівневий сайт з новинами та статтями, формою реєстрації, каталогами, прайсами та іншими фукціями

Інтернет-магазин

Розробка інтернет-магазину в Івано-Франківську

Інтернет-магазин, з каталогом товарів, продукції та послуг, кошиком покупок та можливістю оплати онлайн

Landing page

Розробка Landing page в Івано-Франківську

Сайт, який складається з однієї сторінки для лаконічного представлення інформації про ваші товари чи послуги

Спеціалізований сайт

Розробка сайтів будь-якої складності в Івано-Франківську

Будь-який інший вид сайту зі специфічною функціональністю

Веб студія WebSiteDo пропонує широкий спектр послуг по створенню сайтів. Ми розробляємо сайти-візитки, інтернет-магазини, корпоративні сайти, блоги, а також будь-які інші сайти, залежно від потреб замовника.

Перелік послуг веб студії WebSiteDo:

  • Створення сайтів-візиток
  • Розробка інтернет-магазинів
  • Розробка корпоративних сайтів
  • Створення односторінкових сайтів - Landing page
  • Розробка інших сайтів будь-якої складності
  • Модерація вже існуючих сайтів
  • Наповнення сайтів контентом
  • SEO-оптимізація сайтів
  • Графічні послуги: розробка банерів, логотипів, візиток, обробка зображень, тощо.
Сайт – візитка – це невеликий інформаційний сайт, допомогою якого Ви та ваша організація може представити себе в інтернеті. На даному сайті ви можете відобразити загальну інформацію про вашу діяльність, коли та ким вона була заснована, яка мета та ціль вашої діяльності, ваші контактні дані, основні види діяльності, каталоги продукції, фотографії продукції, товарів чи послуг, контактні дані відповідальних осіб вашої організації будь-яку іншу інформацію. Даний сайт підходить для будь-якої організації – незалежно від того чи це велика компанія чи невеличкий приватний бізнес, який ведеться кількома людьми.
Корпоративний сайт – це багаторівневий та багатофункціональний сайт, який містить великий об'єм інформації, каталоги продукції, товарів чи послуг, статті та новини. Включає в себе систему управління контентом. Такий вид сайту потрібний для представлення в інтернеті складної структури вашого бізнесу. На такому сайті можна детально представити ієрархію всіх ваших видів діяльності чи будь-якої іншої інформації. На сайті можна групувати види діяльності, детально описувати кожну групу, опублікувати каталоги продукції, товарів чи послуг, інтегрувати систему реєстрації користувачів з різним рівнем доступу тощо.
Інтернет-магазин – Якщо у Вас є що продавати, але Ви не бажаєте витрачати зайві кошти на оренду та обслуговування торгового приміщення, або Ви вже давно продаєте свої товари в магазині, але бажаєте збільшити свої продажі – то інтернет-магазин – це саме те, що вам необхідно. В інтернет-магазині ви зможете викласти всі ваші товари та необхідну інфомацію про них: опис, ціну, технічні характеристики, вартість та умови доставки, тощо. Також у вашому інтернет-магазині ви зможете налаштувати оплату за товари онлайн за допомогою перевірених та надійних платіжних шлюзів, розмістити інформацію про своїх ділових партнерів, а також багато іншого.
Landing page – цільова сторінка, головною метою якої є реклама конкретного товару чи полуги та залучення нових клієнтів. В більшості випадків цільова сторінка містить інформацію про рекламований товар чи послугу в такому вигляді, щоб вмотивувати потенційного клієнта здійснити миттєву покупку. Також це може бути звичайний односторінковий сайт, який складається з декількох інформативних блоків, що містять в собі основну інформацію про товари, послуги чи діяльність організації, контактні дані, форму зворотнього зв'язку та будь-яку іншу інформацію яку необхідно представити.
Спеціалізований сайт – це будь-який інший сайт зі специфічною функціональністю. Наприклад блог, дошка оголошень тощо. Це нестандартний сайт, який може мати будь-яку специфіку, наприклад, бронювання на сайті, проведення певних розрахунків залежно від певних даних і тому подібне.